Прозорий барвник Tvorisnami для епоксидної смоли "Помаранчевий" 5 мл, 10 мл

40,00
грн
Прозорі барвники для епоксидної смоли є спеціалізованими барвниками, завдяки яким ваша заливка буде забарвленою, але не помутнішає та не втратить своєї прозорості. Такі барвники зручно використовувати для імітації води, скла та ін - всі предмети, залиті таким барвником, будуть чудово видно навіть через товстий шар заливки.
Інтенсивність кольору тонера залежить від його дозування у смолу. Будь-який колір барвника має межу насиченості і заливання шарами змінюватиме колір товщі в більш насичену (темну) сторону. Нерівномірний розподіл смоли може викликати "плямистість", тк в одному місці; барвника виявиться більше і колір буде більш насиченим, а в іншому немає.
Барвники чудово поєднуються один з одним, що дає можливість створювати нові цікаві кольори.
Обов'язково використовуйте засоби індивідуального захисту під час роботи з епоксидною смолою та барвниками. По можливості накривайте готову заливку, щоб уникнути попадання пилу до фінальної полімеризації.
Зберігайте флакони щільно закритими, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів.
Зверніть увагу, що перенесення кольорів на різних пристроях буде відрізнятися від реального кольору барвника! Для отримання потрібного відтінку обов'язково тестуйте перед використанням у роботі!
Об'єм 5 мл, 10 мл