А-18 "Яскраво-бузковий"

150,00
грн
Група "А" - група чорнила, створеного на базі барвників. Мають прозорість, насичені та яскраві, крім А01 (негласно ставиться до категорії "N", але був спеціально залишений в "А" як представник основної палітри).

Унікальна технологія художнього чорнила на еко-сольвентній базі.

Чорнило не містить речовин, які можуть шкодити вашому здоров'ю. Барвники та пігменти, що входять до складу чорнила, мають рівень світлостійкості 7-10 при можливому рівні 1-10 за шкалою світлостійкості пігментів та барвників (де 1 – мінімальний рівень, а 10 – максимальний). Чорнила професійні художні, концентровані, світлостійкі, мультифункціональні у використанні, добре змішуються між собою, ідеально лягають на гладку синтетичну поверхню, швидко висихають, вимагають розведення перед використанням. Чорнила чудово взаємодіють як із ізопропіловим, так і з етиловим спиртом. Працюючи зі спиртом, переконайтеся, що він не містить гліцерин, а також у тому, що рівень його міцності не менше 96%. Час висихання без додаткового впливу – 2-5 хвилин. Після висихання рекомендуємо покривати зображення аерозольним акриловим лаком у кілька шарів для збереження малюнка. Ідеальний тандем чорнила - з розріджувачем з фіксуючим ефектом (ви не тільки розбавляєте фарбу, але й отримуєте середній ступінь фіксації зображення на поверхні, що економить вам лак, час і забезпечує комфорт в роботі).

Умови зберігання, термін придатності: до розтину 36 місяців за умови дотримання умов зберігання, після розкриття флакона – 6 місяців.
Об'єм – 15 мл.