N-012 "Фісташковий"

150,00
грн
Чорнила лінійки «NUDE» складаються на 100% пігменту і вимагають обов'язкового попереднього струшування перед використанням. Так як робота чорнилом відбувається в основному на слизьких синтетичних поверхнях, а пігмент сам по собі важкий, чорнило лінійки "NUDE" рекомендуємо використовувати тільки в тандемі з розріджувачем з фіксуючим ефектом і покривати в кінці лаком! Рекомендація: при роботі з «NUDE» додайте супер-концентрат у розріджувач, щоб підвищити його ступінь фіксації із середньою до високої (пропорція: на 1 літр розріджувача – 50мл супер-концентрату або на 1 літр спирту – 100 мл супер-концентрату).

Унікальна технологія художнього чорнила на еко-сольвентній базі.

Чорнило не містить речовин, які можуть шкодити вашому здоров'ю. Барвники та пігменти, що входять до складу чорнила, мають рівень світлостійкості 7-10 при можливому рівні 1-10 за шкалою світлостійкості пігментів та барвників (де 1 – мінімальний рівень, а 10 – максимальний). Чорнила професійні художні, концентровані, світлостійкі, мультифункціональні у використанні, добре змішуються між собою, ідеально лягають на гладку синтетичну поверхню, швидко висихають, вимагають розведення перед використанням. Чорнила чудово взаємодіють як із ізопропіловим, так і з етиловим спиртом. Працюючи зі спиртом, переконайтеся, що він не містить гліцерин, а також у тому, що рівень його міцності не менше 96%. Час висихання без додаткового впливу – 2-5 хвилин. Після висихання рекомендуємо покривати зображення аерозольним акриловим лаком у кілька шарів для збереження малюнка. Ідеальний тандем чорнила - з розріджувачем з фіксуючим ефектом (ви не тільки розбавляєте фарбу, але й отримуєте середній ступінь фіксації зображення на поверхні, що економить вам лак, час і забезпечує комфорт в роботі).

Умови зберігання, термін придатності: до розтину 36 місяців за умови дотримання умов зберігання, після розкриття флакона – 6 місяців.

Об'єм – 15 мл