Р-109 "Асфальт"

180,00
грн
Пігментне спиртове чорнило, що розшаровується.
Завдяки унікальній технології чорнило може розшаровуватися і створювати фантастичну фактуру. Мають різний ступінь розшарування та різну фактуру у зв'язку з природою пігменту. Добре змішуються між собою та працюють з іншими продуктами KAMENSKAYA.

Рекомендація щодо використання:
Спосіб 1. Розбавте чорнило з розчинником у склянці, вилийте на поверхню і чекайте до повного висихання. Не потребує обов'язкового використання фена.
Спосіб 2. Налийте чорнило на поверхню і сушіть феном, як робите це при роботі зі звичайним спиртовим чорнилом.
Ефект розшарування відбувається лише на розріджувачі KAMENSKAYA або при використанні етилового спирту. На ізопропіловому спирті більшість чорнила не розшаровуються (виняток - чорнило з високим ступенем розшарування).

Щоб не покривати картину лаком, рекомендуємо додавати до складу розріджувача супер-концентрат за інструкцією в описі супер-концентрату (для роботи на гладких синтетичних поверхнях та склі).

Унікальна технологія художнього чорнила на еко-сольвентній базі.

Чорнило не містить речовин, які можуть шкодити вашому здоров'ю. Барвники та пігменти, що входять до складу чорнила, мають рівень світлостійкості 7-10 при можливому рівні 1-10 за шкалою світлостійкості пігментів та барвників (де 1 – мінімальний рівень, а 10 – максимальний). Чорнила професійні художні, концентровані, світлостійкі, мультифункціональні у використанні, добре змішуються між собою, ідеально лягають на гладку синтетичну поверхню, швидко висихають, вимагають розведення перед використанням. Чорнила чудово взаємодіють як із ізопропіловим, так і з етиловим спиртом. Працюючи зі спиртом, переконайтеся, що він не містить гліцерин, а також у тому, що рівень його міцності не менше 96%. Час висихання без додаткового впливу – 2-5 хвилин. Після висихання рекомендуємо покривати зображення аерозольним акриловим лаком у кілька шарів для збереження малюнка. Ідеальний тандем чорнила - з розріджувачем з фіксуючим ефектом (ви не тільки розбавляєте фарбу, але й отримуєте середній ступінь фіксації зображення на поверхні, що економить вам лак, час і забезпечує комфорт в роботі).

Умови зберігання, термін придатності: до розтину 36 місяців за умови дотримання умов зберігання, після розкриття флакона – 6 місяців.

Об'єм – 30 мл